Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 20, stav slušný )
Rozměr: 61 x 30 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 5667
700 Kč | 06.12.2023 19:40:22 | |
600 Kč | 06.12.2023 10:51:35 |