čas serveru: 09:15:22

Brožovský

Název: Západ slunce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav původní )

Rozměr: 35 x 100 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 12 dnů 10 hodin 59 minut 37 vteřin
( 30.09.2019 20:15:00 )

Id aukce: 567

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)