čas serveru: 09:55:27

Josef Velčovský

Litografie
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 11 x 8 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 12 dnů 10 hodin 46 minut 32 vteřin
( 30.09.2019 20:42:00 )

Id aukce: 575

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)