čas serveru: 09:30:22

Název: Horská krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Končící: 12 dnů 11 hodin 17 minut 37 vteřin
( 30.09.2019 20:48:00 )

Id aukce: 577

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)