čas serveru: 09:49:06

J. Košvanec

Název: Plynojem

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 57, stav původní )

Rozměr: 41 x 58 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Končící: 12 dnů 11 hodin 1 minut 53 vteřin
( 30.09.2019 20:51:00 )

Id aukce: 578

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)