Lavírovaná kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole AP, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 36 x 21 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5784