čas serveru: 09:57:31

Ladislav Stejskal

Název: Podzimní kytice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 57, obraz poškozen ( po dohodě můžeme zajistit odbornou opravu ), stav původní )

Rozměr: 81 x 65 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 12 dnů 10 hodin 56 minut 28 vteřin
( 30.09.2019 20:54:00 )

Id aukce: 579

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)