čas serveru: 09:27:24

Název: Zimní podvečer

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav původní )

Rozměr: 53 x 70 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 12 dnů 11 hodin 29 minut 35 vteřin
( 30.09.2019 20:57:00 )

Id aukce: 580

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)