čas serveru: 17:54:48

Waldraff

Název: Pastýř

Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )

Rozměr: 53 x 100 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 060

400 Kč 17.06.2019 19:58:36
300 Kč 17.06.2019 12:22:43