Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav slušný )
- žák Josefa Ullmanna a Antonína Kalvody
Rozměr: 43 x 53 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6047
3 600 Kč | 26.03.2024 21:33:31 | Přehozeno limitem |
3 500 Kč | 21.03.2024 08:31:29 |