čas serveru: 13:20:11

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Stračeny

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 67 x 102 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 6247