čas serveru: 12:41:56

J. Mareček

Název: Brambořík

( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav původní )

Rozměr: 37 x 34 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 627

400 Kč 28.09.2019 14:28:52
300 Kč 27.09.2019 11:33:18