čas serveru: 12:24:25

Henri Bargin

Název: Večer na ostrově Bandol

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, původ Francie, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 61 cm

Aktuální cena: 5 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 063