čas serveru: 23:36:12

Bureš

Název: Statek Měcholupy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6304