Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 13,5 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 78/100
Rozměr: 9,5 x 13,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6376
300 Kč | 05.09.2024 10:47:43 |