čas serveru: 11:25:41

Václav Jansa

Název: Pražské motivy V.

Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 36 x 24 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6388