Barevná litografie / autorský tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1964, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 77 x 58 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 77 x 58 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6427