čas serveru: 11:31:41

K. P. Kriesl

Název: Alej

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1974, stav slušný )

Rozměr: 80 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6429

1 000 Kč 22.09.2024 20:46:22