čas serveru: 11:24:18

Autor neurčen - Prof. Petr

Název: Orlík

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 1943, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 37 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6443