Tisk / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1899, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 18 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 33 x 18 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 6446
200 Kč | 20.09.2024 15:54:36 |