( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6453
5 000 Kč | 23.09.2024 20:39:20 |