čas serveru: 11:24:11

Název: První milenka Salvadora Dalí

( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6453

5 000 Kč 23.09.2024 20:39:20