Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17 x 15 cm
číslováno 17/50
Rozměr: 17 x 15 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6488