čas serveru: 12:35:16

Václav Váner

Název: Partie z Českomoravské vysočiny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6491

1 600 Kč 18.10.2024 12:47:46
1 500 Kč 11.10.2024 14:12:32