čas serveru: 13:29:40

Hugo Öfuerstöm

Název: Lodě kotvící v přístavu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6497

5 500 Kč 21.10.2024 20:30:33 Přehozeno limitem
5 000 Kč 11.10.2024 14:13:45