čas serveru: 10:49:06

K. Vydra

Název: Řečiště

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 065

700 Kč 10.06.2019 17:28:18