Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 110 x 107 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6518