čas serveru: 13:13:19

Antonín Kroča

Název: Vegetace I.

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 14, stav slušný )
- nerámováno

Rozměr: 62 x 34 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6530