čas serveru: 02:35:37

Gustav Reiter

Název: Rybník

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 75 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 705

2 600 Kč 03.10.2019 21:18:56
2 500 Kč 03.10.2019 18:06:50