čas serveru: 17:57:03

Igor Pančuk

Název: Štrbské pleso

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav původní )

Rozměr: 75 x 50 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 071