čas serveru: 14:40:47

Josef Peca

Název: Před Sazkou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 64 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 716