čas serveru: 12:05:13

Claude Bils

Název: Sběrači škeblí

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Francie (1884-1968)

Rozměr: 47 x 55 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 088

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
6 000 Kč 17.06.2019 14:34:43
5 500 Kč 13.06.2019 09:00:11