čas serveru: 04:21:57

Ludmila Janovská

Název: Zátiší s melounem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 86 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 892

2 500 Kč 14.10.2019 21:14:27