čas serveru: 07:36:23

Název: Jižní přístav

Olej / plátno
( nesignováno, obraz dovezen z Francie, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 81 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 950