čas serveru: 16:56:29

Gustav Macoun

Název: Vysoké nebe

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 64 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 959

Účastníci: 12

Příhozy: 49

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
21 000 Kč 16.10.2019 20:37:41 Přehozeno limitem
20 000 Kč 16.10.2019 20:37:41
19 500 Kč 16.10.2019 20:37:13 Přehozeno limitem
19 000 Kč 16.10.2019 20:36:43
18 500 Kč 16.10.2019 20:35:51
18 000 Kč 16.10.2019 20:35:46
17 500 Kč 16.10.2019 20:34:13
17 000 Kč 16.10.2019 20:34:06
16 500 Kč 16.10.2019 20:32:05
16 000 Kč 16.10.2019 20:31:55
15 500 Kč 16.10.2019 20:29:30
15 000 Kč 16.10.2019 20:29:23
14 500 Kč 16.10.2019 20:27:09
14 000 Kč 16.10.2019 20:26:03
13 500 Kč 16.10.2019 20:25:10
13 000 Kč 16.10.2019 20:15:37 Přehozeno limitem
13 000 Kč 16.10.2019 20:15:37
12 500 Kč 16.10.2019 19:53:33 Přehozeno limitem
12 000 Kč 16.10.2019 19:53:33
11 500 Kč 16.10.2019 19:52:10 Přehozeno limitem
11 000 Kč 16.10.2019 19:52:10
10 500 Kč 16.10.2019 19:51:45 Přehozeno limitem
10 000 Kč 16.10.2019 19:51:45
9 500 Kč 16.10.2019 19:40:17 Přehozeno limitem
9 000 Kč 16.10.2019 19:40:17
8 500 Kč 16.10.2019 19:39:59 Přehozeno limitem
8 000 Kč 16.10.2019 19:39:59
7 500 Kč 16.10.2019 19:24:36 Přehozeno limitem
7 000 Kč 16.10.2019 19:24:35
6 500 Kč 16.10.2019 18:21:55 Přehozeno limitem
6 000 Kč 16.10.2019 18:21:55
5 500 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
5 000 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
5 000 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 900 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 800 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 700 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 600 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 500 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 400 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 300 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 200 Kč 16.10.2019 18:19:44 Přehozeno limitem
4 100 Kč 15.10.2019 20:50:46 Přehozeno limitem
4 000 Kč 14.10.2019 21:08:44
3 900 Kč 08.10.2019 11:48:32
3 800 Kč 02.10.2019 11:57:33
3 700 Kč 29.09.2019 21:46:29
3 600 Kč 27.09.2019 18:54:25
3 500 Kč 16.09.2019 20:15:30