čas serveru: 03:38:06

Alena Kučerová

Název: Výhled

Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )

Rozměr: 54 x 77 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 968