Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 53,5 x 75 cm
Aktuální cena: 20 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 969