čas serveru: 15:10:41

Alena Kučerová

Název: Sauna

Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 53,5 x 75 cm

Aktuální cena: 20 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 969