Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )
Rozměr: 40 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
22 hodin
26 minut
39 vteřin
Id aukce: 7308
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 20 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
9 dnů
23 hodin
14 minut
39 vteřin
Id aukce: 7302
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav slušný / rám místy otluky )
- na zadní straně autorský štítek
Rozměr: 53 x 73 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
9 dnů
22 hodin
40 minut
39 vteřin
Id aukce: 7363
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 53 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
10 dnů
23 hodin
40 minut
39 vteřin
Id aukce: 7347
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- nově adjustováno
August Schaeffer (* 30. April 1833 in Windmühle; † 29. November 1916 in Wien)
Rozměr: 50 x 93 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
9 dnů
22 hodin
2 minut
39 vteřin
Id aukce: 7299
Olej / lepenka
Rozměr: 26 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
10 dnů
23 hodin
48 minut
39 vteřin
Id aukce: 7424
Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
10 dnů
23 hodin
50 minut
39 vteřin
Id aukce: 7427
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 49 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
9 dnů
22 hodin
8 minut
39 vteřin
Id aukce: 7303
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
22 hodin
14 minut
39 vteřin
Id aukce: 7304
Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
22 hodin
34 minut
39 vteřin
Id aukce: 7310
Olej / lepenka
Rozměr: 36 x 51 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
22 hodin
36 minut
39 vteřin
Id aukce: 7311
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
22 hodin
44 minut
39 vteřin
Id aukce: 7312
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
22 hodin
52 minut
39 vteřin
Id aukce: 7313
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
22 hodin
58 minut
39 vteřin
Id aukce: 7314
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 33 x 85 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
10 dnů
22 hodin
34 minut
39 vteřin
Id aukce: 7320
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 31 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
23 hodin
18 minut
39 vteřin
Id aukce: 7321
Olej / lepenka
( přípis na zadní straně, datováno 1958, stav slušný )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
23 hodin
32 minut
39 vteřin
Id aukce: 7323
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
9 dnů
23 hodin
40 minut
39 vteřin
Id aukce: 7326
Olej / plátno
Rozměr: 49 x 68 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
10 dnů
21 hodin
54 minut
39 vteřin
Id aukce: 7336
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
10 dnů
22 hodin
8 minut
39 vteřin
Id aukce: 7337