Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
14 dnů
23 hodin
50 minut
56 vteřin
Id aukce: 6559
Olej / plátno
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
15 dnů
0 hodin
36 minut
56 vteřin
Id aukce: 6560
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
14 dnů
23 hodin
26 minut
56 vteřin
Id aukce: 6565
Olej / plátno / fixováno na lepence
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
15 dnů
0 hodin
24 minut
56 vteřin
Id aukce: 6595
Olej / překližka
Rozměr: 55 x 66 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
14 dnů
23 hodin
54 minut
56 vteřin
Id aukce: 6553
Olej / překližka
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
15 dnů
0 hodin
54 minut
56 vteřin
Id aukce: 6554
Barevná rytina
- rámováno pod sklem
Tečkovaná rytina Villiam J. Allingham dle Jean Baptiste Pater ( 1695 - 1736 ), The Dance
The Museum Galleries, London
Rozměr: 38 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
15 dnů
0 hodin
16 minut
56 vteřin
Id aukce: 6594
( signováno vpravo uprostřed, datováno 99, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 22 cm
Rozměr: 17 x 22 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
14 dnů
23 hodin
58 minut
56 vteřin
Id aukce: 6604
Olej / lepenka
Rozměr: 70 x 89 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
15 dnů
0 hodin
38 minut
56 vteřin
Id aukce: 6572
Kombinovaná technika / papír / fixováno na lepence
Rozměr: 64 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
14 dnů
23 hodin
32 minut
56 vteřin
Id aukce: 6579
( signováno vpravo dole, datováno 86, stav slušný )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 44 x 33 cm
Rozměr: 44 x 33 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
14 dnů
23 hodin
44 minut
56 vteřin
Id aukce: 6602
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 41 x 29 cm
Rozměr: 41 x 29 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
15 dnů
1 hodin
12 minut
56 vteřin
Id aukce: 6601