Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 69 x 98 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
19 hodin
34 minut
2 vteřin
Id aukce: 6571
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 57 x 96 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
20 hodin
32 minut
2 vteřin
Id aukce: 6575
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 70 x 90 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
24 dnů
19 hodin
16 minut
2 vteřin
Id aukce: 6573
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1919, stav slušný )
Rozměr: 70 x 52 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
24 dnů
19 hodin
4 minut
2 vteřin
Id aukce: 6581
Cín / olovo / zlato
( značeno O. Zoubek, stav perfektní )
výška včetně podstavce: 55 cm
- bude doplněno o posudek PhDr. Polany Bregantové, dcery autora a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, držitelkou autorských práv sochaře
Rozměr: výška: 55 cm
Aktuální cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
24 dnů
20 hodin
26 minut
2 vteřin
Id aukce: 6569
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
24 dnů
20 hodin
2 minut
2 vteřin
Id aukce: 6555
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
24 dnů
18 hodin
52 minut
2 vteřin
Id aukce: 6563
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2006, stav slušný )
Rozměr: 60 x 42 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
24 dnů
19 hodin
8 minut
2 vteřin
Id aukce: 6586
Olej / plátno
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
24 dnů
19 hodin
18 minut
2 vteřin
Id aukce: 6559
Olej / plátno
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
24 dnů
20 hodin
4 minut
2 vteřin
Id aukce: 6560
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
24 dnů
18 hodin
54 minut
2 vteřin
Id aukce: 6565
Olej / překližka
Rozměr: 55 x 66 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
24 dnů
19 hodin
22 minut
2 vteřin
Id aukce: 6553
Olej / překližka
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
24 dnů
20 hodin
22 minut
2 vteřin
Id aukce: 6554
Olej / lepenka
Rozměr: 70 x 89 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
24 dnů
20 hodin
6 minut
2 vteřin
Id aukce: 6572
Kombinovaná technika / papír / fixováno na lepence
Rozměr: 64 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
24 dnů
19 hodin
0 minut
2 vteřin
Id aukce: 6579