Suchá jehla
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
číslováno 2/30
rozměr ve výřezu: 12 x 15 cm
Rozměr: 12 x 15 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
5 dnů
5 hodin
9 minut
34 vteřin
Id aukce: 7405
Vyřezávaný reliéf
Rozměr: 88 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
5 dnů
5 hodin
53 minut
34 vteřin
Id aukce: 7428
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 66 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
5 dnů
4 hodin
45 minut
34 vteřin
Id aukce: 7361
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1982, stav slušný )
Rozměr: 57 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
4 dnů
4 hodin
21 minut
34 vteřin
Id aukce: 7307
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
4 dnů
4 hodin
27 minut
34 vteřin
Id aukce: 7309
Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
4 hodin
37 minut
34 vteřin
Id aukce: 7352
( signováno vlevo dole, datováno 2025, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
5 dnů
4 hodin
27 minut
34 vteřin
Id aukce: 7354
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
5 dnů
5 hodin
5 minut
34 vteřin
Id aukce: 7372
Olej / plátno
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
5 dnů
5 hodin
31 minut
34 vteřin
Id aukce: 7350
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 65 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
5 dnů
5 hodin
23 minut
34 vteřin
Id aukce: 7362
Olej / plátno
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
5 dnů
4 hodin
19 minut
34 vteřin
Id aukce: 7389
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 75 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
5 dnů
4 hodin
39 minut
34 vteřin
Id aukce: 7395
Olej / plátno / sololit
Milota Josef
narozen 11.4.1938 v Písku, žije a pracuje v Protivíně.
Deset let se vzdělával soukromě v ateliéru Františka Líbala, který se mu stal nejen mentorem a učitelem, ale i dobrým přítelem. Od roku 1962 se plně věnuje malbě, od roku 1989 už profesionálně. Pro jeho práci mělo velký význam přátelství s ak. malířem V. Štětkou, L. Rektorisem, malířem Š. M. Marešem, sochařem M. Doubravou a dalšími.
Věnuje se převážně krajinomalbě, inspirovat se nechává otevřenou krajinou širokého starého koryta řeky Blanice v okolí Protivína, jihočeskými rybníky a blaty, častým námětem jeho děl je voda. Součástí jeho tvorby jsou i květinová zátiší.
Rozměr: 50 x 106 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
4 dnů
4 hodin
5 minut
34 vteřin
Id aukce: 7301
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, obraz odborně vyčištěn, dobový autorský rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
5 dnů
5 hodin
15 minut
34 vteřin
Id aukce: 7348
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
5 hodin
29 minut
34 vteřin
Id aukce: 7345
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
5 dnů
5 hodin
29 minut
34 vteřin
Id aukce: 7346
Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
5 dnů
5 hodin
51 minut
34 vteřin
Id aukce: 7426
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 21 x 27 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
5 dnů
3 hodin
45 minut
34 vteřin
Id aukce: 7368
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
4 dnů
4 hodin
59 minut
34 vteřin
Id aukce: 7342
Olej / lepenka
- kolem roku 1920
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
4 dnů
5 hodin
7 minut
34 vteřin
Id aukce: 7329