Olej / lepenka
Rozměr: 40,5 x 50 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
7 dnů
7 hodin
12 minut
53 vteřin
Id aukce: 6071
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
7 dnů
7 hodin
54 minut
53 vteřin
Id aukce: 6061
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 35 x 67 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
7 dnů
6 hodin
26 minut
53 vteřin
Id aukce: 6085
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 35 x 77 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
7 dnů
6 hodin
44 minut
53 vteřin
Id aukce: 6086
Olej / sololit
Rozměr: 45 x 75 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
7 dnů
8 hodin
0 minut
53 vteřin
Id aukce: 6087
Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 11 x 11 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
7 dnů
7 hodin
20 minut
53 vteřin
Id aukce: 6078
Olej / lepenka
Rozměr: 23,5 x 27 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
7 dnů
6 hodin
54 minut
53 vteřin
Id aukce: 6074
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 80 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
7 dnů
6 hodin
10 minut
53 vteřin
Id aukce: 6100
Olej / plátno
Rozměr: 62 x 50 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
7 dnů
7 hodin
4 minut
53 vteřin
Id aukce: 6101
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 54 x 74 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
7 dnů
7 hodin
36 minut
53 vteřin
Id aukce: 6104
Olej / lepenka
přiložen odborný posudek PhDr. Jaroslav Pelikán
Rozměr: 50 x 72 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
7 dnů
7 hodin
0 minut
53 vteřin
Id aukce: 6092
Olej / tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
rozměr ve výřezu: 16 x 29 cm
na zadní straně věnováno ministru zdravotnictví
Rudolf Hanych
narozen 11. 4. 1906 ve Svratce, zemřel 28. 3. 1994
Pocházel ze zemědělské rodiny, rodina vlastnila ve Svratce statek č.p. 11.
Jeho tvorba je realistická, vychází z tradic české krajinářské školy.
Lze o něm říci, že je v pravém slova smyslu „malířem Vysočiny“
Rozměr: 16 x 29 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
7 dnů
6 hodin
16 minut
53 vteřin
Id aukce: 6080
Olej / plátno
Rozměr: 68 x 87 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
7 dnů
7 hodin
40 minut
53 vteřin
Id aukce: 6111
Akryl / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav slušný )
Rozměr: 38 x 25 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
7 dnů
6 hodin
24 minut
53 vteřin
Id aukce: 6096
Kombinovaná technika / plátno
Rozměr: 45 x 140 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
7 dnů
7 hodin
28 minut
53 vteřin
Id aukce: 6097
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
7 dnů
6 hodin
50 minut
53 vteřin
Id aukce: 6103
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav slušný )
Rozměr: 25 x 17 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
7 dnů
6 hodin
12 minut
53 vteřin
Id aukce: 6089
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
7 dnů
7 hodin
26 minut
53 vteřin
Id aukce: 6083
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
7 dnů
6 hodin
52 minut
53 vteřin
Id aukce: 6099
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1920, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
7 dnů
7 hodin
56 minut
52 vteřin
Id aukce: 6072