Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 67 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
16 dnů
5 hodin
58 minut
19 vteřin
Id aukce: 6123
Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
16 dnů
5 hodin
16 minut
19 vteřin
Id aukce: 6153
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
16 dnů
6 hodin
2 minut
19 vteřin
Id aukce: 6154
( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
4 hodin
54 minut
19 vteřin
Id aukce: 6138
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
5 hodin
54 minut
19 vteřin
Id aukce: 6139
Olej / lepenka
Rozměr: 54 x 76 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
16 dnů
5 hodin
22 minut
19 vteřin
Id aukce: 6167
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
5 hodin
26 minut
19 vteřin
Id aukce: 6140
Olej / tempera
vzadu autorský štítek
Rozměr: 61 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
16 dnů
6 hodin
6 minut
19 vteřin
Id aukce: 6164
Olej / plátno
Rozměr: 53 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
16 dnů
5 hodin
52 minut
19 vteřin
Id aukce: 6169
Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
16 dnů
4 hodin
30 minut
19 vteřin
Id aukce: 6146
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
5 hodin
34 minut
19 vteřin
Id aukce: 6129
Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
5 hodin
2 minut
19 vteřin
Id aukce: 6131
Reprodukce dobové fotografie
Rozměr: 21 x 17 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
4 hodin
24 minut
19 vteřin
Id aukce: 6135
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
16 dnů
5 hodin
32 minut
19 vteřin
Id aukce: 6119
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
4 hodin
28 minut
19 vteřin
Id aukce: 6150
Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
5 hodin
14 minut
19 vteřin
Id aukce: 6151
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
6 hodin
0 minut
19 vteřin
Id aukce: 6152
Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
4 hodin
46 minut
19 vteřin
Id aukce: 6127