Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
28 dnů
12 hodin
54 minut
20 vteřin
Id aukce: 6151
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
28 dnů
13 hodin
40 minut
20 vteřin
Id aukce: 6152
Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
28 dnů
12 hodin
26 minut
20 vteřin
Id aukce: 6127