Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
13 hodin
42 minut
38 vteřin
Id aukce: 6149
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 86 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
32 dnů
14 hodin
4 minut
38 vteřin
Id aukce: 6165
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
32 dnů
13 hodin
2 minut
38 vteřin
Id aukce: 6128
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
32 dnů
13 hodin
52 minut
38 vteřin
Id aukce: 6120
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
32 dnů
13 hodin
38 minut
38 vteřin
Id aukce: 6160
Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 54 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
13 hodin
24 minut
38 vteřin
Id aukce: 6137
Olej / plátno
Rozměr: 82 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
32 dnů
13 hodin
20 minut
38 vteřin
Id aukce: 6158
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
32 dnů
13 hodin
32 minut
38 vteřin
Id aukce: 6157
Litografie
rozměr ve výřezu: 19 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 11 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
12 hodin
44 minut
38 vteřin
Id aukce: 6130
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
32 dnů
12 hodin
36 minut
38 vteřin
Id aukce: 6125
Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
13 hodin
26 minut
38 vteřin
Id aukce: 6132
Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
32 dnů
13 hodin
56 minut
38 vteřin
Id aukce: 6134
Barevná litografie
( signováno vlevo dole, datováno 37, stav slušný )
Rozměr: 31 x 22 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
32 dnů
12 hodin
46 minut
38 vteřin
Id aukce: 6133
Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 36 cm
- získáno přímo od autora
Rozměr: výška: 36 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
32 dnů
12 hodin
54 minut
38 vteřin
Id aukce: 6124
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1979, stav slušný )
Rozměr: 53 x 104 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
32 dnů
13 hodin
44 minut
38 vteřin
Id aukce: 6161
Kvaš / lepenka
rozměr ve výřezu: 54 x 62 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
32 dnů
12 hodin
56 minut
38 vteřin
Id aukce: 6126
Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
32 dnů
13 hodin
40 minut
38 vteřin
Id aukce: 6145
Akvarel / uhel / papír
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
32 dnů
12 hodin
28 minut
38 vteřin
Id aukce: 6143
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
32 dnů
12 hodin
40 minut
38 vteřin
Id aukce: 6122
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
32 dnů
12 hodin
38 minut
38 vteřin
Id aukce: 6118