Bronzová plastika
( signováno dole, pozdější odlitek, kvalitní dubový podstavec, stav perfektní )
výška: 45 cm
výška s podstavcem: 50 cm
váha: 20 kg
Rozměr: výška: 50 cm, váha: 20 kg
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13 dnů
8 hodin
51 minut
58 vteřin
Id aukce: 6114
Olej / překližka
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 26,5 x 35 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
13 dnů
8 hodin
47 minut
58 vteřin
Id aukce: 6057
Olej / překližka
Rozměr: 18 x 21 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
13 dnů
9 hodin
47 minut
58 vteřin
Id aukce: 6058
Olej / lepenka
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13 dnů
9 hodin
33 minut
58 vteřin
Id aukce: 6088
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 30, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13 dnů
8 hodin
23 minut
58 vteřin
Id aukce: 6091
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
13 dnů
7 hodin
53 minut
58 vteřin
Id aukce: 6109
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, přípis autora na zadní straně, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 82 x 55 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13 dnů
8 hodin
35 minut
58 vteřin
Id aukce: 6117
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2011, stav slušný )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
13 dnů
9 hodin
5 minut
58 vteřin
Id aukce: 6112
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
13 dnů
8 hodin
45 minut
58 vteřin
Id aukce: 6067
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
13 dnů
9 hodin
39 minut
58 vteřin
Id aukce: 6068
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
13 dnů
8 hodin
37 minut
58 vteřin
Id aukce: 6115
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
13 dnů
9 hodin
19 minut
58 vteřin
Id aukce: 6116
Olej / plátno
Rozměr: 94 x 84 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13 dnů
9 hodin
7 minut
58 vteřin
Id aukce: 6093
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 71 x 79 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
13 dnů
8 hodin
11 minut
58 vteřin
Id aukce: 6108
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 23, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
13 dnů
8 hodin
25 minut
58 vteřin
Id aukce: 6069
Akryl / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
13 dnů
9 hodin
37 minut
58 vteřin
Id aukce: 6070
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 90 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13 dnů
8 hodin
57 minut
58 vteřin
Id aukce: 6060
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
13 dnů
8 hodin
27 minut
58 vteřin
Id aukce: 6073
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13 dnů
8 hodin
17 minut
58 vteřin
Id aukce: 6064
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2022, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
13 dnů
9 hodin
13 minut
58 vteřin
Id aukce: 6065