Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 22,5 cm
Rozměr: výška: 22,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
4 hodin
3 minut
16 vteřin
Id aukce: 6173
Kov / slitina
podstavec: dřevo
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 14 cm
Rozměr: výška: 14 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
4 hodin
29 minut
16 vteřin
Id aukce: 6175
Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 36 cm
- získáno přímo od autora
Rozměr: výška: 36 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
4 hodin
23 minut
16 vteřin
Id aukce: 6124
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1979, stav slušný )
Rozměr: 53 x 104 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16 dnů
5 hodin
13 minut
16 vteřin
Id aukce: 6161
Kvaš / lepenka
rozměr ve výřezu: 54 x 62 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
4 hodin
25 minut
16 vteřin
Id aukce: 6126
Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
5 hodin
9 minut
16 vteřin
Id aukce: 6145
Akvarel / uhel / papír
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
3 hodin
57 minut
16 vteřin
Id aukce: 6143
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
4 hodin
9 minut
16 vteřin
Id aukce: 6122
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 32 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
16 dnů
5 hodin
37 minut
16 vteřin
Id aukce: 6170
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
4 hodin
7 minut
16 vteřin
Id aukce: 6118
Olej / plátno
- dvojí obraz ( na zadní straně )
Rozměr: 50 x 97 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16 dnů
4 hodin
45 minut
16 vteřin
Id aukce: 6156
Litografie
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
4 hodin
33 minut
16 vteřin
Id aukce: 6144
Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
5 hodin
29 minut
16 vteřin
Id aukce: 6163
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
4 hodin
43 minut
16 vteřin
Id aukce: 6155
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
5 hodin
5 minut
16 vteřin
Id aukce: 6159
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 63 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
16 dnů
4 hodin
1 minut
16 vteřin
Id aukce: 6136
Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
16 dnů
5 hodin
15 minut
16 vteřin
Id aukce: 6162
Olej / sololit
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
4 hodin
21 minut
16 vteřin
Id aukce: 6121