Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 63 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
27 dnů
23 hodin
40 minut
35 vteřin
Id aukce: 6136
Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
28 dnů
0 hodin
54 minut
35 vteřin
Id aukce: 6162
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
28 dnů
0 hodin
0 minut
35 vteřin
Id aukce: 6121