Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav perfektní )
- pravděpodobně zachycující motiv z obce Giverny nebo jejího okolí
- uvedeno a reprodukováno v autorově poslední monografii a výběrovém soupisu díla (N. Blažíčková-Horová: Václav Radimský, 1867–1946, 2011, str. 226, kat. č. 108).
- při konzultacích posouzeno prof. J. Zeminou a Mgr. M. Dospělem, Ph.D.
- dále posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 70 x 99 cm
Aktuální cena: 180 000 Kč
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
10 dnů
23 hodin
55 minut
42 vteřin
Id aukce: 7360
Vyřezávaný reliéf
Rozměr: 88 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
10 dnů
23 hodin
53 minut
42 vteřin
Id aukce: 7428
Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
10 dnů
23 hodin
51 minut
42 vteřin
Id aukce: 7426
Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
10 dnů
23 hodin
49 minut
42 vteřin
Id aukce: 7427
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
10 dnů
23 hodin
47 minut
42 vteřin
Id aukce: 7424
Olej / plátno / lepenka
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 32 x 40 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
10 dnů
23 hodin
45 minut
42 vteřin
Id aukce: 7373
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
10 dnů
23 hodin
43 minut
42 vteřin
Id aukce: 7418
Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
10 dnů
23 hodin
41 minut
42 vteřin
Id aukce: 7417
Olej / překližka
Rozměr: 34 x 53 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
10 dnů
23 hodin
39 minut
42 vteřin
Id aukce: 7347
Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )
- certifikát originálu ilustrace
potvrzení: Spolek přátel Kamila Lhotáka
evidenční číslo: 1968-IL-o1 ( kniha: Letadlo se skokany )
rozměr ve výřezu: 9 x 15,3 cm
výstavy:
Topičův salon 18.9. - 5.10. 2025
Kamil Lhoták - Knižní malby a kresby 1963 - 68
Rozměr: 9 x 15,3 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
10 dnů
23 hodin
37 minut
42 vteřin
Id aukce: 7404
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )
Rozměr: 12 x 15,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
10 dnů
23 hodin
35 minut
42 vteřin
Id aukce: 7406
Olej / plátno / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 27 x 40 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
10 dnů
23 hodin
33 minut
42 vteřin
Id aukce: 7416
Olej / plátno
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
10 dnů
23 hodin
31 minut
42 vteřin
Id aukce: 7350
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
10 dnů
23 hodin
29 minut
42 vteřin
Id aukce: 7346
Olej / sololit
Rozměr: 24 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
10 dnů
23 hodin
27 minut
42 vteřin
Id aukce: 7423
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
10 dnů
23 hodin
25 minut
42 vteřin
Id aukce: 7355
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 65 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
10 dnů
23 hodin
23 minut
42 vteřin
Id aukce: 7362
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 24,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
10 dnů
23 hodin
21 minut
42 vteřin
Id aukce: 7410
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 29 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
10 dnů
23 hodin
19 minut
42 vteřin
Id aukce: 7409
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 06, stav slušný )
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
10 dnů
23 hodin
17 minut
42 vteřin
Id aukce: 7375