čas serveru: 22:44:17

Probíhající aukce

Václav Radimský

Název: Stavení u řeky

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav perfektní )
- pravděpodobně zachycující motiv z obce Giverny nebo jejího okolí
- uvedeno a reprodukováno v autorově poslední monografii a výběrovém soupisu díla (N. Blažíčková-Horová: Václav Radimský, 1867–1946, 2011, str. 226, kat. č. 108).
- při konzultacích posouzeno prof. J. Zeminou a Mgr. M. Dospělem, Ph.D.
- dále posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 70 x 99 cm

Aktuální cena: 180 000 Kč

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 55 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:40:00 )

Id aukce: 7360

Účastníci: 10

Příhozy: 16

Přihodit

Jaroslav Mandl

Název: Rovnováha

Popis

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 88 x 45 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 53 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:38:00 )

Id aukce: 7428

Účastníci: 3

Příhozy: 3

Přihodit

Josef Šíma

Název: Továrna

Popis

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Končící: 10 dnů 23 hodin 51 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:36:00 )

Id aukce: 7426

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Autor neurčen

Název: Karlův most

Popis

Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 10 dnů 23 hodin 49 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:34:00 )

Id aukce: 7427

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Autor neurčen

Název: Kuřák vodní dýmky

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 26 x 22 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 10 dnů 23 hodin 47 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:32:00 )

Id aukce: 7424

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Jan Slavíček

Název: Zátiší

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 45 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:30:00 )

Id aukce: 7373

Účastníci: 6

Příhozy: 8

Přihodit

Autor neurčen

Název: Dáma s cigaretou

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )

Rozměr: 36 x 29 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 43 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:28:00 )

Id aukce: 7418

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Přihodit

Karel Schadt

Název: Letní nálada

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 41 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:26:00 )

Id aukce: 7417

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Přihodit

Arnošt Frolka

Název: V polích

Popis

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, vyřezávaný rám, stav perfektní )

Rozměr: 34 x 53 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 39 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:24:00 )

Id aukce: 7347

Účastníci: 5

Příhozy: 7

Přihodit

Kamil Lhoták

Název: Dopravní letadlo v letu

Popis

Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )
- certifikát originálu ilustrace
potvrzení: Spolek přátel Kamila Lhotáka
evidenční číslo: 1968-IL-o1 ( kniha: Letadlo se skokany )
rozměr ve výřezu: 9 x 15,3 cm
výstavy:
Topičův salon 18.9. - 5.10. 2025
Kamil Lhoták - Knižní malby a kresby 1963 - 68

Rozměr: 9 x 15,3 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 37 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:22:00 )

Id aukce: 7404

Účastníci: 4

Příhozy: 4

Přihodit

Kratohófer

Název: Děcko

Popis

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 12 x 15,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 10 dnů 23 hodin 35 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:20:00 )

Id aukce: 7406

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Jan Spáčil

Název: Zimní nálada

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 40 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 33 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:18:00 )

Id aukce: 7416

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Přihodit

Josef Holub

Název: Rameno řeky

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 31 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:16:00 )

Id aukce: 7350

Účastníci: 11

Příhozy: 18

Přihodit

Josef Procházka

Název: Bouřkový mrak

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 29 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:14:00 )

Id aukce: 7346

Účastníci: 4

Příhozy: 6

Přihodit

Lubomír Procházka

Název: Hrad Hukvaldy

Popis

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 24 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 10 dnů 23 hodin 27 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:12:00 )

Id aukce: 7423

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

František Ringo Čech

Název: Zvířátka obdivují píču

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2025, stav perfektní )
obraz přímo od autora

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 25 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:10:00 )

Id aukce: 7355

Účastníci: 5

Příhozy: 18

Přihodit

Josef Holub

Název: Slunce na lesní cestě

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1923, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 76 x 65 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Draží se

Končící: 10 dnů 23 hodin 23 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:08:00 )

Id aukce: 7362

Účastníci: 8

Příhozy: 14

Přihodit

Cyril Bouda

Název: Vyznání

Popis

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 24,5 x 19,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 10 dnů 23 hodin 21 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:06:00 )

Id aukce: 7410

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Milan Kunc

Název: Vyšehrad

Popis

Kresba
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 29 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 29 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 10 dnů 23 hodin 19 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:04:00 )

Id aukce: 7409

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit

Petr Mirčev

Název: Slunečný den

Popis

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 06, stav slušný )

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 10 dnů 23 hodin 17 minut 42 vteřin
( 22.01.2026 22:02:00 )

Id aukce: 7375

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Přihodit